Web Tasarım Hizmeti ile markanızı dijital çağda hak ettiği şekilde temsil edin.

Hayalinizdeki internet sitesini büyüleyici tasarım ögeleri ile gerçeğe dökelim. Kurumsal web tasarım hizmetimiz sayesinde markanızın kimliğini dijital ortamda da başarıyla temsil edin.

web tasarım

HİZMETLER

Neler yapabiliriz?

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Söz konusu web tasarım olduğunda karşınıza pek çok farklı seçenek çıkıyor olabilir. Ancak bu seçenekleri tercih etmek sizin için ne kadar faydalı olacak? Günümüzde standart web tasarım ajansları, her ne kadar estetik internet siteleri inşa ediyor olsalar da çoğu zaman SEO faktörlerini göz ardı ediyorlar. Bu durum, ilgili internet sitelerinin SEO süreçlerinde büyük sıkıntılar çekmesine ve hatta ilgili internet sitesinde majör boyutta değişiklikler yapılmasına sebep oluyor. Üstelik özel web site tasarımlarının neredeyse büyük bir çoğunluğu pek de kullanışlı olmayan admin panellerine sahip oluyor. Bu da ilgili internet sitesinin yönetimini bir hayli karmaşık kılıyor.

CORAZU, web site tasarımlarında iskelet yapı olarak genellikle WordPress’i tercih ediyor. Bunun sebebi; WordPress’in çok kullanışlı bir admin paneline sahip olması ve milyonlar tarafından tercih edilmesi oluyor. WordPress pek çok aktif kullanıcıya sahip olduğundan, tasarımdan teknik konulara, pazarlamadan SEO süreçlerine kadar pek çok farklı husus için binlerce eklenti tasarlanıyor. Bu eklentiler sayesinde gelecekte karşımıza çıkan her problemi ivedilikle çözebiliyor, danışanımız internet sitesine yeni bir modül talep ederse, dakikalar içerisinde bu modülü internet sitesine entegre edebiliyoruz.

CORAZU, kurumsal web sitesi tasarlarken danışanı tarafından sağlanan yönlendirmeleri dikkatle dinliyor ve danışanının taleplerine en uygun tasarımı ortaya koyuyor. Tasarım sürecince hem müşteri psikolojisini hem de SEO uyumluluğunu dikkate alarak ortaya hem etkileşim hem de SEO odaklı bir tasarım çıkarıyor. CORAZU, oldukça küçük gibi gözüken detaylardan en iyi şekilde yararlanarak, oldukça farklı sektörler için benzersiz tasarımlar yaratabiliyor.

Tam Donanımlı E-Ticaret Sitesi

Piyasada tercih edebileceğiniz onlarca hazır e-ticaret sitesi pazarlayan firma bulunuyor. Bu firmalar sektörün büyük bir çoğunluğunu domine ediyor olsa dahi, müşteri memnuniyeti onlar için bir hayli geri planda kalıyor. Hazır e-ticaret sitesi satışı yapan firmaların temel problemi, ilgili internet sitelerini “paket” olarak satışa çıkarmaları oluyor. Hatta bazı firmalarda internet sitenize gelen trafik dahi ilgili paketlerini içerisinde sınırlandırılıyor! Satın aldığınız paketin ücreti ne denli yüksek olursa, internet sitenizin fonksiyonları ve özellikleri de o ölçüde yüksek oluyor. Ancak ilgili pakette olmayan farklı bir tasarımsal ya da fonksiyonel özellik talep ederseniz, bu gibi işlemler için de sizden belirli oranda bir ücret isteniyor.

İşletmenizi dijital ortama taşırken servis sağlayıcılarından kaynaklı problemler sebebiyle hem baş ağrısı hem de artan maliyetlere katlanmak istemiyorsanız, mutlaka alternatif yöntemleri tercih etmelisiniz. CORAZU, tıpkı kurumsal web sitesi tasarımda olduğu gibi e-ticaret tasarımında da WordPress ve WooCommerce gibi yapıları tercih ediyor. Endişelenmenize hiç gerek yok, talep ettiğiniz internet siteleri tamamen size özel olarak tasarlandığından, ne bir benzeri bulunuyor ne de “paket” benzeri stratejiler ile sizlere ekstra masraflar çıkarıyor.

Üstelik CORAZU tarafından tasarlanan e-ticaret siteleri, hem SEO hem de pazarlama süreci boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonları içeriyor. Doğrudan dönüşüm odaklı tasarlanan bu internet sitelerinde kategori, sayfa, ürün ve blog yapıları SEO uyumlu bir şekilde inşa ediliyor. Eğer sizler de markanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtarak hedef kitlenizi ikna etmek ve satışlarınızı dijital ortama taşımak istiyorsanız, e-ticaret sitenizin inşası için CORAZU’yu tercih etmelisiniz.

eticaret sitesi kurulumu
ui ux hizmeti ve danışmanlığı

UI/UX Hizmetleri ve Danışmanlığı

İnternetteki hazır şablon örnekleri üzerine inşa edilen internet siteleriyle satış ya da tanıtım yapılan o günler artık eskide kaldı. Günümüzde kullanıcı psikolojisi bir hayli değişti ve gelişti. Kullanıcılar, internet üzerinden bir ürün ya da hizmet satın alırken, ilgili internet sitesinin temasından renklerine, logosundan görsellerine kadar her türlü ince ayrıntıya dikkat ediyorlar. Üstelik bu ince ayrıntılar, kullanıcıların satın alma kararını bir hayli etkiliyor!

CORAZU’nun UI ve UX danışmanlık hizmeti, internet sitenizin hem internet kullanıcıları için daha estetik ve daha güvenilir olmasını, hem de internet sitenizde kullanılan tasarım ögelerinin dönüşüme teşvik edici olmasını sağlıyor. Çoğu zaman göz ardı edilse dahi, “Satın Al” butonunun boyutu ve yerleşimi dahi kullanıcıların kararı üzerinde bir etkiye sahip olabiliyor. CORAZU, internet sitenizin tüm tasarımsal özelliklerini analiz ederek, hem tema hem de site yapısı konusunda sizler için detaylı bir rapor hazırlıyor. Böylece internet siteleriniz yalnızca estetik olmakla kalmıyor, estetikliğini kullanarak hedef kitlenizi dönüşüme de teşvik edebiliyor!

ÇALIŞMA SÜRECİ

Nasıl çalışıyoruz?

planlama

Planlama

Planlama sürecinde en büyük kaynağımız, bize sağladığınız brief ve geri bildirimler oluyor. İnternet sitenizin tasarımını planlarken, yeni fikirlerimizi onayınıza sunuyor ve ayrıca sizin fikirlerinizi de planlama sürecimize dahil ediyoruz. Bu sayede istediğiniz tasarıma en yakın planlamayı baştan buluyoruz.

araştırma

Araştırma

Araştırma sürecinde, hem sizinle aynı sektörde yer alan internet sitelerini hem de hedef kitlenizi inceliyoruz. Gerek tasarımsal gerekse de fonksiyonel olarak tüm rakiplerinizi arkada bırakmayı ve hedef kitlenize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

taslak çizimi

Taslak Çizimi

Planlama ve Araştırma sürecinin sonunda elde ettiğimiz bilgiler ile internet siteniz için detaylı bir taslak çizimi gerçekleştiriyoruz. Taslak çizimindeki tüm detayları, sizler ile gerçekleştireceğimiz toplantılarda açığa çıkarıyor ve bunları beğendiğinizden emin oluyoruz.

tasarım

Final Tasarım

Siz taslak çizimini onayladıktan sonra, geri bildirimlerinizi de dikkate alarak internet sitenizin final tasarımını tamamlıyoruz. İsmi her ne kadar final olursa olsun, memnuniyetinizden emin olmak adına bu süreçte dahi ilgili tasarımı sizinle paylaşıyor ve geri bildirimlerinizi dinliyoruz.

uygulama

Uygulama

Siz final tasarımına onay verdikten sonra bu noktada artık internet sitenizi inşa etmeye başlıyoruz. Talep ettiğiniz siteye ve site türüne göre internet sitenizin hayat bulması birkaç gün ile birkaç hafta arası sürebiliyor. Bu süreçte de tüm gelişmeleri sizler ile paylaşıyoruz.

onay

Onay

Siz final tasarımına onay verdikten sonra bu noktada artık internet sitenizi inşa etmeye başlıyoruz. Talep ettiğiniz siteye ve site türüne göre internet sitenizin hayat bulması birkaç gün ile birkaç hafta arası sürebiliyor. Bu süreçte de tüm gelişmeleri sizler ile paylaşıyoruz.

REFERANSLAR

Bugüne kadar neler yaptık?

GNA Tasarım

OvB Sistemi

İçerikly

WEB TASARIM FİYATLARI

Fiyat Hesaplama Aracı

Paket*
Sayfa Sayısı*
Slider & Banner Tasarımı*
Sınırsız Hosting*
Arama Motoru Kaydı ve Analytics*
Ekstralar
Fiyat:
₺ + KDV
Ad - Soyad*
E-Posta*
Telefon*

Sormak istediğiniz bir şey mi var?

Aşağıdaki iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabilirsiniz. Satış öncesi destek ekibimiz 48 saat içerisinde iletişim formunuza dönüş yapacaktır.

Hemen Ara: 0530 044 4806 Scroll to Top