Instagram Reklam Yönetimi ve Danışmanlık Hizmeti ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşın!

Instagram Reklam Yönetimi ve Danışmanlık Hizmeti ile dünyanın en popüler ve en yoğun olarak kullanılan sosyal medya platformunda potansiyel müşterilerinize ulaşarak marka bilinirliğinizi, trafiğiniz ve gelirinizi artırın.

facebook reklam yönetimi ve danışmanlığı

Instagram Reklam Hizmeti

CORAZU, 5 yıldır çeşitli dijital pazarlama hizmetleri veren bir dijital pazarlama ajansıdır. Instagram Reklam yönetimi hizmeti ile onlarca işletmenin büyümesini ve dönüşümlerini artırmasına yardımcı olmuştur. Bölgesel, ulusal ve global reklamlar ile potansiyel müşterinizi bulmanızı sağlar.

Trafik
Reklamları

Bazı durumlarda markanızın ihtiyacı yalnızca satış ya da dönüşüm değil, trafik de olabilir. Özellikle dijital dünyaya yeni adım atmış bir markaysanız, CORAZU tarafından optimize edilen trafik reklamları ile marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Dönüşüm
Reklamları

Söz konusu dönüşüm olduğunda, Instagram bunun için en uygun platformlardan birisidir. CORAZU’nun nokta atışı hedef kitle segmentasyonu sayesinde düşük maliyetler ile yüksek dönüşüm oranlarına sahip olabilirsiniz.

Potansiyel Müşteri Reklamı

Markanız artık tanınıyor ancak her satış dönemi yeni müşterilere ulaşmak için harcama mı yapıyorsunuz? O halde CORAZU tarafından kurgulanan potansiyel müşteri reklamlarıyla markanız için sadık müşteriler edinmenin vakti geldi.

Etkileşim
Reklamları

Etkileşim reklamları, hem ürün ya da hizmet tanıtımı gibi konularda hem marka bilinirliğini artırmada hem de SEO sürecini iyileştirmede size yardımcı olabilir. CORAZU, düşük maliyetler ile yüksek etkileşimleri hedefler.

Instagram Reklamları Nedir?

Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Her ne kadar Facebook Instagram’a oranla daha fazla kullanıcı sayısına sahip olsa da Instagram kullanıcıları uygulamada Facebook kullanıcılarına oranla çok daha fazla zaman geçiriyor. Bu da Instagram reklamlarının daha yüksek yoğunluklara ulaşmasını sağlıyor. Instagram Facebook’a ait olduğundan, bu iki platformun reklamları aynı panel üzerinden yönetiliyor.

Instagram Reklamları Ne İşe Yarar?

Instagram reklamları, tıpkı Facebook reklamları gibi Google Ads’e oranla çok daha düşük maliyetlere sahip oluyor. Eğer hedef kitlenizin Instagram’da aktif olduğundan eminseniz ve ürününüz ya da hizmetiniz Instagram’da satışa sunulmaya müsaitse, bu platform sizin için benzersiz bir fırsat olabilir. Düşük maliyetlerle oldukça fazla sayıda kullanıcıya erişebilir, dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

ovb sistemi başarı hikayesi

OvB® Sistemi, 360° derece dijital pazarlama kampanyaları ile %200 ROI artışı!

Web tasarım hizmetiyle başladık ve OvB® Sistemi’nin tüm dijital pazarlama operasyonlarını üstlendik. SEO çalışmaları, içerik pazarlaması, Google Ads lead-gen hedefli arama ağı reklamları ile çalışmanın 3.ayından itibaren %200 ROI oranına ulaştık.

% 0
ROI Artışı
+ 0 K
Organik Ziyaretçi

TÜM ADIMLAR

Instagram Reklam Hizmetinde Neler Yapılıyor?

analiz

Adım 1 - Mevcut Instagram Reklamlarınızın Analizi (eğer aktifse)

Instagram reklam kampanyaları ne kadar iyi kurgulanmış olursa olsun, eğer reklamınızı kurgulayan uzman işletmenizi, işletmenizin kullanıcılara sunduğu ürün – hizmetleri ve hedef kitlenizi yeterince tanımıyorsa, hazırlamış olduğunuz reklam kampanyası başarısız olmaya adeta mahkumdur.

CORAZU için Instagram reklam kampanyası planlamasında ilk ve en önemli adım, markanızın dijital kimliğini olabildiğince benimsemek ve bu kimliği hedef kitlenize uygun bir hale getirmektir.

CORAZU’nun nokta atışı hedef kitle belirleme stratejisi sayesinde, ürünleriniz ve hizmetleriniz doğrudan markanıza ilgi duyabilecek kullanıcıların karşısına çıkacak. Böylelikle hem dönüşüm oranlarınız daha yüksek olacak hem de reklam bütçeniz “öylesine” harcanmamış olacak.

Adım 2 - Instagram Reklam Kampanyalarının Yeniden Ayarlanması ve Optimize Edilmesi

Analizlerimiz ve ölçümlerimiz sonucunda elde ettiğimiz veriler ile, Instagram reklamlarınızı olabilecek en iyi şekilde oluşturuyoruz. Görsel, başlık ve metin seçiminde hem sizler ile iletişim halinde bulunuyor hem de bir CORAZU iştiraki olan İçerikly’den profesyonel yardım alıyoruz.

Reklam görsellerinizi, başlıklandırmalarınızı ve metinlerinizi hedef kitlenize uygun bir şekilde hazırlayarak, dönüşüm şansımızın arttığından emin oluyoruz.

teknik seo
branding

Adım 3 - Instagram Reklam Kampanyalarınızın Yönetimi

Instagram reklamları ne kadar iyi kurgulanmış olursa olsun, reklam sürecince mutlaka iyileştirmeye ihtiyaç duyuyor. Hedeflemiş olduğumuz kitle genel olarak benzer davranışlar sergilese de bazı durumlarda hedef kitleyi biraz daha daraltmamız ya da genişletmemiz gerekebiliyor. CORAZU, reklam sürecince elde ettiği verileri analiz ederek hem yeni sıcak noktalar belirliyor hem de kampanya özelinde çeşitli iyileştirmeler yapıyor.

HİZMET DETAYLARI

Instagram Reklam Yönetimi Hizmetine Neler Dahil?

kampanya analizi

Reklam Kampanyası Analizi

Eğer CORAZU’dan önce bir reklam kampanyası oluşturduysanız, ilgili kampanyayı 360 derecelik bir bakış açısıyla analiz ediyor ve sizlere detaylı bir raporlama hazırlıyoruz. Ayrıca CORAZU’dan Instagram reklamları hizmeti almayı düşünüyorsanız, daha önce kurgulanan reklamlarınız eğer iyi performans gösteriyorsa bu kampanyaları da kendi stratejimize dahil edebiliyoruz.

reklam kampanyası kurulumu

Reklam Kampanya Kurulumu

CORAZU, Instagram reklam kampanya kurulumunda oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. Sektör, hedef kitle ve işletme analizinden sonra kurgulanan reklamlar, işletmenize yüksek dönüşüm oranlarını garanti ediyor. Ayrıca bu kampanyaların optimizasyonu da CORAZU tarafından gerçekleştirildiğinden, bahsetmiş olduğumuz yüksek dönüşüm oranlarına düşük harcamalarla ulaşabiliyorsunuz.

kampanya yönetimi

Reklam Kampanya Yönetimi

Instagram reklam kampanyalarının yönetimi, en az oluşturulması kadar kritik bir süreçtir. Sosyal medya platformlarında gerçekleştirilen reklam kampanyaları her ne kadar profesyonelce kurgulanmış olursa olsun, yayında kaldıkları sürece iyileştirmeye ihtiyaç duyarlar. CORAZU, reklam kampanyalarınız üzerinde gerçekleştirdiği analizler ile sürekli bir iyileştirme çalışması içerisinde bulunur.

FİYATLANDIRMA

Instagram Reklam Verme Fiyatları

fiyat

Instagram'da reklam vermek istiyorum, ne kadar öderim?

Instagram’da reklam ücretleri, reklam vereceğiniz hedef kitleye ve hedeflediğiniz metriklere oranla bir hayli değişiklik gösterebiliyor. Hedeflediğiniz kitle ve işletme hedefleriniz büyüdükçe, reklam maliyeti de aynı oranda artış gösteriyor. Ancak hedef kitleniz daralırsa, tıklama başına maliyet bir hayli azalıyor. Bu sebepten Instagram reklam kampanyaları CORAZU gibi profesyonel dijital pazarlama ajansları tarafından gerçekleştirildiğinde, reklam için harcanan bütçe çok daha düşük oluyor.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram reklam kampanyalarınız ile CORAZU bünyesindeki deneyimli Sosyal Medya uzmanları ilgilenecek.

Instagram reklamları, satışa sunduğunuz ürün ya da hizmete ve hedef kitlenizin davranışlarına oranla daha erken ya da daha geç kazandırmaya başlayabilir. Örneğin, eğer kadın giyim ya da moda ürünleri hakkında reklam kurgulamışsak, reklamı yayına aldıktan dakikalar sonra dahi kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak daha lüks tüketim ve daha niş alanlarda reklam kurgulamışsak, bu süre biraz daha artış gösterebilir.

Sözleşmemizde belirtmiş olduğumuz süre tamamlandıktan sonra bizimle çalışmamayı tercih edebilirsiniz.

Kampanyaya başladıktan sonra, gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda ilgili kampanyaya yeni kelimeler ekleyebilir ya da var olan kelimeleri kampanyadan çıkarabiliriz.

Hayır, Instagram reklamlarınızın yönetimi için bizlere hesabınızın şifresini vermeniz gerekmiyor. Facebook reklam panelinde gerekli yetkilendirmeleri yaparak bizi işletmenizin Sosyal Medya pazarlamacısı olarak ekleyebiliyorsunuz.

sıkça sorulan sorular

Hazırsanız teklif alın.

Aşağıdaki teklif formunu doldurarak Instagram Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı hizmetiyle ilgili size özel fiyat teklifini alabilirsiniz. Satış ekibi 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.

Scroll to Top