Markanızın Dijital Varlığı Bize Emanet

Rekabetçi, yenilikçi, yaratıcı ve etkili dijital pazarlama stratejilerimizle istediğiniz şekilde hizmet veriyoruz. Markanızın dijital varlığını yenilikçi, yaratıcı ve etkili çözümlerle potansiyel müşterilerle buluşturuyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) ile markanızın sitesini istediğiniz kelimelerde optimize ederek, gerekli işlemleri yapıp sıralamanızı artırıyoruz.

Lokal SEO ile sitenizi ve Google My Business (GMB) listenizi bölgenizde yapılan "sektörünüzle" ilgili bir aramada en üst sıraya çıkarıyoruz.

Markaların, SEO'dan ziyade tercih ettiği pazarlama yöntemi: SEM. En düşük CPC maliyetleriyle en iyi şekilde optimize edilmiş Google ADS reklamlarını potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızın potansiyelini uzmanlarımızla birlikte açığa çıkarın. Trafiğinizi artırın, satışlarınızı artırın, hesaplarınızı vitrine dönüştürelim.

Markanızı temsil edecek siteye ulaşmak zor değil, tam fonksiyonel eticaret sitesi, sektörel site, blog sitesi kurulum hizmetiyle istediğiniz siteye sahip olun.

Ürününüzü, hizmetinizi ve markanızı pazarlayabilmenin yolu içerik pazarlamadan geçer. Doğru cümleler ve doğru hitap şekliyle satışlarınızı artırabilirsiniz.

Maximize your presence on search engine results pages on a local scale.

Google Maps Optimization is an important part for your local marketing strategy.
Link building is a tremendously important component of Search Engine Optimization.
Paid listings on Google AdWords can help you reach new customers.
Our team specializes in affordable web design and e-commerce.
Custom email templates that speak to your customers and resonate with your brand.

Müşterilerimiz

Tüm yorumları oku

Tecrübe ve stratejiyi kullanarak en iyi sonuçları alıyoruz

Uzmanlardan oluşan takımımız iç SEO, dış SEO, GMB optimizasyonu, sosyal medya optimizasyonu gibi işlemlerle, Analytics gibi araçlarla A/B testleriyle stratejik hamleler yapıyor ve en verimli sonuçları alıyor.

Call To Action

Pazarlama kanalları vasıtasıyla kitleyi harekete geçirmek

Etkileşim

Harekete geçmiş kitleyi, doğru hamlelerle etkinliğe dönüştürmek

Dönüşüm

CTA ve etkileşim sonucu başarılı eylem oranı

Gerekli adımlarla birlikte elinizdeki kitleyi veya oluşturulacak kitleyi satın alım yapacak, harekete geçirecek şekilde kontrol edip dönüşümü kazanmak dijital pazarlama stratejimizin temel taşıdır.

Bu şekilde verimli olarak kitle yönetimi, dijital pazarlama tekniklerinin kullanımı yapılır. Toplanan veriler gelecek referanslar için gerekli stratejik planlamada kullanılır ve etkili sonuçlar alınır.

Dijital Pazarlama Laboratuvarı

Tüm dijital pazarlama deneylerini görün