Dönüşüm Odaklı Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Uzmanlardan oluşan ekibimizle inovatif, gerçekçi ve etkili çözümleri müşterilerimize sunarak bu zamana kadar geldik. Gelecek referanslar için de bunu değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyoruz. Markanızı mümkün olan en iyi şekilde temsil etmek hedefimiz, çünkü sizin markanız bizim referansımız.

ekibimiz

Bizi En İyisi Yapan Nedir?

Birçok farklı segmentten birçok farklı markaya çeşitli hizmetler sunarak onların dijital ortamdaki kimliklerini güçlendirdik, satışlarını ve trafiklerini artırdık. Marka olmayanları markalaştırdık. Onlar bizi tercih etti. Peki bizi en iyisi yapan nedir?

Uzmanlık

Her biri kendi alanının en iyisi dijital pazarlama uzmanlarının olduğu ekibimizle tanışmaya hazırlanın.

Raporlama

Çalışmalara başlandıktan sonra her adımı günlere göre kaydediyoruz ve aylık performans raporuyla birlikte raporluyoruz.

İletişim

CORAZU ile çalışmaya karar verdiğiniz andan, hizmetiniz tamamlanana kadar kesintisiz iletişim süreci.

Sonuç

Yapılan her işlemin bir anlamı var. Gereksiz işlemlere bütçenizi harcamadan sadece sonuç odaklı çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dijital pazarlama trendleri sürekli takip eden, yerinde saymayan, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan, ülkemizde ve dünya çapında ünlü dijital pazarlama ajanslarından bir tanesi olmak.

Misyonumuz

Dijital pazarlamaya dair tüm gelişmeleri takip ederek yeni teknikler geliştirmek ve bu teknikleri uygulamak, insan psikolojisi ile dijital pazarlamayı en iyi şekilde harmanlayıp bu karışımla maksimum dönüşümü almak.

Yüksek Memnuniyet Oranı

"Corazu ile oldukça önemli bir projeye başladık. Öncelikli olarak ekip olarak çok ilgililer. Sorumluluk anlayışları çok yüksek ve alınabilir riskleri çok stratejik alıyorlar. Dolayısı ile karar alma sürecinizi çok rahatlatıyorlar. Kendilerine başarılı proje yönetimlerinden dolayı çok teşekkür ederiz."
musteri3
Uğur Güray
OVB Sistemi
"HAKAR Hukuk bürosunun web sitesi için web tasarım hizmeti aldık. Eski tasarımımızdaki iletişim kısmının, bilgi paylaşımı yapılan alanların kullanıcı açısından zorlu bir alan olduğunu bilmiyorduk. Dönüşümler, yeni tasarımla birlikte ilk günden 4 katına çıkmıştı. Tüm CORAZU ekibine teşekkürler."
mervenur-karaman
Mervenur Karaman
HAKAR Hukuk
"Lokal SEO çalışmasında CORAZU ile çalıştık. Sektör nakliye olunca normal SEO çalışması çok daha fazla bir maliyet oluşturuyordu. Harita çalışmalarıyla, çeşitli sitelerle birlikte İzmir'in hizmet verdiğimiz 9 ilçesinde haritalarda 1-2. sıralarda yer alıyoruz. Etkili bir çalışma teşekkürler herkese."
muhammed-kadir
Muhammed Kadir
Forza Nakliyat

Sizi Arayalım

İletişime Geçin

Adres

Duygulu Sokak 26/A, Altındağ/Ankara

Eposta

Telefon

Sosyal Medya

Scroll to Top