Hakkımızda

Pazarlamayı bir iş olarak görenlerden hiç olmadık. Ekip vizyonu olarak yaptığımız şey asla bir iş değildi, tutkumuzu başkalarıyla paylaştık. Pazarlama bizim için bir araç değil bir amaçtı. Yaptığımız hiçbir işte asıl amaç para kazanmak olmadı, birinci amacımız adımızı duyurmaktı ve bunun için yapılabilecek en iyi çalışmayı yapmak gerekliydi. Bu amaç için en iyi ekibi topladık ve her geçen gün daha da büyüyoruz.

Corazu, 2016 yılında SEO ağırlıklı hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana genişleyen ekibi ve kazandığı tecrübelerle birlikte verdiği hizmetler yelpazesini artırarak bugün olduğu haline gelmiştir.

Corazu, dijital pazarlamaya daha yenilikçi bir bakış açısıyla bakar. Ekibinin genç ve dinamik olması ise Corazu'yu bu konuda daha başarılı bir hale getirir. Geleneksel dijital pazarlama yöntemlerinin garanticiliğinden uzak, deneysel bakış açısı ile hiçbir ajansın veya hiçbir uzmanın denemediği teknikleri deneyerek herkesten farklı işler başarır.

Bu deneysel bakış açısı sayesinde yeniliklere daha kolay adapte olur. Özellikle SEO konusunda bu özellik büyük fark oluşturur. Google gibi kendini sürekli güncelleyen bir arama motorunda, eski teknikler sizi yalnızca unutulmaya götürür. Corazu, SEO'ya holistik bir bakış açısıyla yaklaşır. Sadece X odaklı çalışma yapmaz. XYZ, ABC, 123 ve !'^_ olarak da çalışır. 

Ve bu çalışma yöntemi sadece SEO'ya özgün değildir, Corazu tüm hizmetlerinde bu anlayışı kabul etmiştir.

icerikly logo
İçerikly
gna design
GNA Tasarım
parklila
ParkLila
ovb sistemi
OvB Sistemi®

Uzman Takımımız

Atilla Enes Kayabaşı

SEO Danışmanı

İlayda Bakırcı

Sosyal Medya Uzmanı

Ege Beşe

Kurucu & Dijital Pazarlama Uzmanı