PPC Yönetimi & Google Ads Danışmanlığı (SEM) - CORAZU

PPC Yönetimi & Google Ads Danışmanlığı (SEM)

  • Anasayfa
  • PPC Yönetimi & Google Ads Danışmanlığı (SEM)

GOOGLE ADS NEDİR?

Google Ads Sizin İçin Doğru Seçim mi?

SEM, yani arama motoru pazarlaması, hedeflediğiniz kitleye çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Ürününüzü ya da hizmetinizi belirli kitlelere doğrudan pazarlamak istiyorsanız tercihiniz SEM’den yana yapmalısınız. CORAZU, SEM çalışmalarında yoğun olarak Google ADS kullanır ve bu konudaki tecrübesiyle reklamlarınızı en az maliyetle çok sayıda kullanıcıya ulaştırır.

SEM’in kullanıcılara sunduğu başlıca olanaklar şunlardır:

SEM, ücret ödeyerek arama motorlarının en üst kısımlarında yer almanızı sağlar.
Gelişmiş hedefleme stratejileri sayesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşteriler ile buluşturur.
Ürün ve hizmet satışları SEM sayesinde büyük oranda artış gösterebilir. CORAZU, tıklama başı maliyet oranınızı en iyi şekilde optimize ederek kâr marjınızı artırır.

CORAZU, iyi optimize edilmiş Google Ads kampanyalarıyla kısa sürede yüksek dönüşüm elde edebileceğiniz sonuçlar üretir. Detaylı kitle ve hedef analizi sonucunda oluşturulan doğru kampanya stratejileriyle bütçenizi olabilecek en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Belirlediğiniz bütçe ile ulaşabileceğiniz kitlelerin oranını ve elde edeceğiniz dönüşüm senaryolarını öğrenmek istiyorsanız aşağıda iletişim formu aracılığıyla CORAZU ile iletişime geçebilirsiniz.

PPC Optimizasyonu hizmetinde asıl yaptığımız işlem daha önceden belirlenmiş bir kitle üzerinde oluşturulan mevcut kampanyalarınızı optimize ederek maliyet düşürme, dönüşüm artırma gibi işlemlerdir.

Normal Google Ads hizmetimizden farklı olarak daha az işlemle yapılan bir çalışma olduğu için maliyeti daha düşüktür.

Yüksek rekabetli kelimelerde en çok kullandığımız strateji Remarketing (yeniden pazarlama)’dır. Sitenize Google Tag Manager ile yeniden pazarlama etiketi kurulur ve sitenize giren kullanıcılara reklamlarınız gösterilir. Bu işlemdeki en büyük amaç sitenizden bir şey almamış kullanıcılara sürekli reklamınızı göstererek güven oluşturmaktır.

Dönüşüm açısından en verimli kampanya şekli remarketing‘dir.

Teklif Al

Eğer hizmetimizle ilgileniyorsanız aşağıdaki formdan teklif alabilirsiniz.
[contact-form-7 id=”1237″]