Dijital Pazarlama Hizmetleri

360 derece dijital pazarlama ajansı CORAZU’nun sunduğu tüm dijital pazarlama hizmetlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dönüşüm odaklı hizmetlerle bütçeniz doğru harcanır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Süreç Nasıl İşler?

CORAZU ile çalışmak işiniz için alacağınız en iyi karar. Bu kararı almadan önce sürecin nasıl işlediğini inceleyin.

İLETİŞİME GEÇERSİNİZ

CORAZU üzerinde yer alan herhangi bir iletişim kanalı üzerinden bizimle iletişime geçersiniz ve uzmanlarımız, verdiğiniz bilgiler ışığında çeşitli araştırmalar ve analizler yaparak bir rapor hazırlar.

Teklif İletilir

Oluşturulan raporla birlikte tahmini çalışma süresi ve çalışmaya dahil olan hizmetlerle birlikte detaylı ve size en uygun fiyat teklifi iletilir.

hizmetler
SÜREÇ

HİZMETLERİMİZ

360° Dijital Pazarlama Hizmetleri

İşinize fayda sağlayacak dijital pazarlama hizmetlerinden size en uygun olanı seçin.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO hizmetiyle birlikte internet sitenizin organik sıralamalarını yükselterek daha fazla potansiyel müşteriye erişebilirsiniz. Böylece satışlarınız ve dönüşümleriniz artar.

Hizmet Sayfası

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Her ay sitenizin SEO performansını sizin için denetleyecek, alınabilecek aksiyonları alarak daima yükselişi sağlayacak bir SEO danışmanı nasıl olurdu?

Hizmet Sayfası

Google Ads (Adwords) Yönetimi

Reklam vermek kolay ama doğru kitleye, doğru şekilde, etkili reklam vermek zor. Google Ads uzmanları sizin için reklamlarınızla ilgilensin, reklam bütçenizi boşa harcamayın.

Hizmet Sayfası

İçerik
Pazarlaması

İçerik pazarlaması aslında sadece blog içeriği değildir. Bir satış temsilcisi nasıl konuşarak hizmet satıyorsa, içerik pazarlamasında da yazarlar, yazarak hizmet satar. Doğru içerik pazarlaması %100 etkilidir.

Hizmet Sayfası

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook'ta reklam vermek çok kolay olsa da bunu doğru şekilde yapmak, doğru görselleri ve doğru hedef kitleyi kullanarak yapmak çok önemli. Facebook reklam uzmanlarımızla doğru şekilde reklam verin.

Hizmet Sayfası

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram reklam vermeyi son yıllarda kolaylaştırdı. Her ne kadar çok kişiye erişseniz de yanlış hedefleme yapmak bütçenizi boşa kullanmanıza neden olur. İşi uzmanlarına bırakın ve boşa para ödemeyin.

Hizmet Sayfası

Aklınıza takılan bir şeyler mi var?

İletişim formu ve diğer iletişim kanallarını görmek için iletişim sayfamızı ziyaret ederek satış öncesi sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Hemen Ara: 0530 044 4806 Scroll to Top