Ankara SEO Ajansı

SEO AJANSI

Ankara SEO Ajansı 1

Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı işletmenizin ihtiyacı olan arama motoru optimizasyonu hizmetini sağlar. Rakiplerinizle sıralamalarda yarışırken ihtiyacınız olan desteği almak için Ankara SEO ajansı Corazu ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan SEO hizmetini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

SEO NASIL YAPILIR?

Site hızı ve görsel optimizasyonları
Meta etiketlerinin ayarları
Sitemap ayarları
Site içi anahtar kelime dağılımı ve site metin/kod oranı ve içerik oranı
SEO marka kriterlerine uygunluğu
Lokal SEO için site içi lokalizasyonun olup olmaması
Sosyal medya profili, blog içeriklerinin yeterliliği, kullanıcı deneyimi
Link profilinin incelenmesi, kaliteli ve alakalı sitelerden link alımı (fiyata dahil değildir)
Rakip araştırması ve rakip analizi
Ankara SEO Ajansı 3

SEO Firması

Fiyatlar değişiyor mu?

Ankara SEO ajansı olarak bunları kontrol ediyoruz ve bunları uyguluyoruz. Temel iç SEO ve dış SEO işlemleri olan bu hizmetler satın alacağınız SEO paketinin içerisinde varsayılan olarak gelir. Corazu Ankara SEO ajansından ekstraları talep edebilirsiniz. Temel SEO işlemlerinin ücreti sabittir fakat sektörel rekabete göre fiyat artışları yaşanabilir.

Fiyat artışı olacak işlemler:

  1. Kaliteli ve alakalı sitelerden link alımı
  2. Blog içeriklerinin yeterliliği

Bu işlemler dışında temel SEO işlemlerinin ücreti sabittir ve her sektör için aynı işlemler uygulanır.

ankara seo

SEO Nedir?

SEO sizi arama motorlarında üste çıkaran işlemdir.

SEO; search engine optimization, Türkçede Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinir. İnternet sitenizi Google, Yandex ve diğer tüm arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmak için Ankara SEO Ajansı‘nın yaptığı bütün çalışmalar, SEO ile ilgilidir.

  1. Organik aramalarda daha çok görünüp marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.
  2. Kaliteli bir SEO çalışmasyla organik trafiğinizi katlayabilirsiniz.
  3. Kalıcı ve uzun vadeli bir çalışmayla az maliyetle müşteri bulabilirsiniz.

SEO Paketleri

SEO Hizmetimize Neler Dahil?

Link İnşası (Backlink)

Backlink ve tanıtım yazısı satın alarak sitenizin otoritesini artırabilir, Google sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz

Sektör Analizi

Sektör analizi SEO'da en kritik bir işlemdir, rakiplerinizden eksik yapılan bir SEO çalışması başarısız olur.

İçerik Optimizasyonu

Eski içerikleriniz SEO'ya uygun hale getirilir ve çalışmaya ek içerik yazarlığı sağlanır. İçerik planı da oluşturulur.

Anahtar Kelime Araştırması

Sektörünüze yönelik az rekabetli ve hacmi yüksek kelimeleri, sitenize uygun kelimeleri araştırıyoruz.

İç SEO

Genel, tam kapsamlı bir iç SEO çalışmasıyla sitenizi Google'a uygun hale getirilerek sıralamanız yükseltilir.

Zararlı Link Analizi

Her link iyi değildir, kalitesiz ve spam şeklinde eklenen zararlı backlinkleri analiz edip onlar Google'dan kaldırılır.

Teklif Al

Eğer hizmetimizle ilgileniyorsanız aşağıdaki formdan teklif alabilirsiniz.

SEO Soru-Cevap

SEO'da Sıkça Sorulan Sorular

SEO çalışmalarında hiçbir şekilde garanti verilmemesi gerekir, çünkü sistemin bize ait olması gibi bir durum söz konusu değil. Sürekli güncellemeler yapılan bu sistemlerde ilk sıra veya ilk üç garantisinin verilmesi doğru bir şey değildir. Veren SEO ajanslarından uzak durulması gerekir. Corazu olarak size sunabileceğimiz tek garanti yükselme garantili SEO hizmetidir. Çalışmalarımız sıralamanızı kesin olarak yükseltecektir bu da trafiğinize etki edecektir.
SEO çalışmalarının etkisini ikinci haftadan itibaren görmek mümkündür ancak kalıcı etkileri görmek 3 ay ile 1 yıl arasında değişen bir zaman diliminde mümkündür. Öyle ki iç-SEO ile doğru yapılandırılmış bir sitenin sıralamaları yükselir ve yeni kelimelerde sıralamaya girer. Bununla birlikte içerik stratejisi ve link inşası uygulanan bir sitede etkiler 1 aydan sonra stabil olarak gözükecektir.
Trafiğinizi artırırken önceliğimiz ana kelimelerinizde değil alt kelimelerinizde trafiğinizi artırmak olacaktır. Örneğin “ayakkabı” kelimesine çalışma yapmaktan ziyade “beyaz spor ayakkabı” kelimesine yapılan çalışmanın size dönüşü çok daha fazla olacaktır. Bizim stratejimiz de genel olarak alt kelimelere çalışma yapmaktır.
Çalışmaları haftalık bazda neler yaptık, neler yapmadık şeklinde kaydediyoruz. Bunun haricinde kelimelerde olan yükselmeler ve düşmeler de aynı haftalık raporun içerisinde yer alacaktır. Çalışma bittikten sonra tüm raporlar bir dosyaya kaydedilip SEO hizmeti almış müşterimizle paylaşılacaktır.
Çalışmalarımız bittikten sonra yardımcı olabileceğimiz şeyler kısıtlı. Eğer danışmanlık gerektiren konularsa SEO danışmanlığı hizmetimizi almanız gerekmekte. SEO danışmanlığı hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
SEO çalışması en az 3 ay ile başlayacak şekilde planlanmalıdır. Her ne kelime olursa olsun kalıcı olmak için düzenli bir şekilde SEO hizmetine devam edilmesi gerekmektedir. Kelimelerin zorluğuna, aranma hacmine göre SEO çalışmasının süresini belirleyebiliriz ancak eticaret siteleri, kurumsal siteler için en az 6 aylık çalışma gerekir. Bu yüzden kesin süreyi siteyi ve sektörü incelemeden malesef veremiyoruz. Bilgi almak için aşağıdaki ücretsiz SEO teklifi formunu kullanabilirsiniz.
SEO (arama motoru optimizasyonu), bir sitenin arama motorlarına optimize hale getirilmesine verilen addır, iç SEO, dış SEO, UX gibi işlem periyodları vardır. Çalışma süresi 3-12 ay arasında devam eder ve etkileri kalıcıdır. SEM (arama motoru pazarlaması) ise reklam ücreti ödeyerek istenen arama motorunda arama sonuçlarına reklam vermektir. Doğru hedefleme, doğru bütçe ve SEM uzmanlarıyla birlikte verimli bir şekilde bu işlemler gerçekleştirilir. Reklam onaylandıktan sonra etkisi görülmeye başlanır. Dönüşüme yönelik bir pazarlama yöntemidir. Etkileri trafiğinizi ve satışlarınızı artırır bununla birlikte reklam verilen kelimelerde uzun süre devam edilirse SEO’ya da etkisi olur.
Google güncellemelerinde genelde negatif etkilenen kullanıcılar; spam link inşası, kopya içerik, yoğun kelime kullanımı, kötü iç linkleme gibi sebepler dolayısıyla etkileniyorlar. Yaptığımız çalışmalar Google’ın aşırı algılayacağı çalışmalar olmadığı için güncellemelerde kritik seviyede negatif etkilenmezsiniz.
SEO stratejimizi yaparken içerik stratejimizi de yapıyoruz. Stratejimize dahil olan kısmı SEO ücretine dahil. Eğer SEO hizmeti bittikten sonra içerik hizmeti almak istiyorsanız fiyat teklifi sayfamızdan fiyat alabilirsiniz.
EO yaparken anahtar kelimeleri seçerken ana kelimeye değil de o kelimenin varyasyonlarına çalışma yapıyoruz. Örneğin “ayakkabı” yerine “beyaz spor ayakkabısı” gibi bir kelimede çalışmak bize daha fazla trafik getirecektir çünkü rekabeti daha az ve trafiği yine uygun olan bir kelime. Bu kelimeye yapılan çalışmada alınan verim “ayakkabı” kelimesine göre daha fazla olacaktır. Kelime analizimizi dünya çapında kullanılan Ahrefs, Semrush, Similarweb, Keywordtool.io gibi araçlarla yapıyoruz.

İletişim

Duygulu Sokak 26/A
Altındağ/Ankara
0 (850) 346 4806
sales@corazu.com

Blog'dan Son Yazılar