19 Ocak 2021

Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO

SEO çalışması en kısa tanımlamasıyla herhangi bir web sitesinin arama motorları üzerinde başarısının artırılmasıdır. Ankara SEO firması olarak kurumsal veya bireysel tüm web sitelerinin Google, Yahoo, Yandex vb. arama motorları üzerinde ilk sıralara tırmanarak internetteki bilinirliğinin ve arama sonuçlarında organik olarak ilk sıralara yükselmesinde destek sunuyoruz. 

SEO kavramı özellikle son yıllarda internet ve sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasına bağlı olarak büyük önem kazanmıştır. Dijital pazarlamanın bir alt kolu olarak SEO çalışmaları firmaların rekabet gücünü artırarak online ortamlarda da kurumsal bir kimlik kazanmasını sağlar. En uygun SEO paketlerimizi tercih ederek adım adım başarıya ulaşın. 

SEO Hizmetleri Nelerdir, Ne Tür Avantajlar Sağlar? 

Search Engine Optimization kısa adıyla SEO, Türkçeye Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçmiştir. SEO çalışması, herhangi bir web sitesinin iç ve dış SEO çalışmaları ile doğal yollardan diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorları tarafından tanınmasını sağlar. SEO firması olarak sunduğumuz en uygun SEO paketleri sayesinde web sitelerinizin arama motoru algoritmaları ile uyumlu hale getirilerek kullanıcıların sektör veya firmaya göre anahtara kelimeler kullanarak yapacakları aramalarda sizin web sitenizin ilk sıralarda çıkması sağlanır. 

Tanım itibariyle oldukça basit bir kavram olsa da detayları ve başarılı sonuçlar vermesi için uzman desteğine ihtiyaç duyulur. SEO başta olmak üzere dijitale dair tüm çözümlerimizle yanınızdayız. 

 • Arama motoru sonuçlarında ilk sıralara yükseltir. 
 • Potansiyel müşterileri web sitenize çeker.
 • Organik web sitesi trafiğini artırır. 
 • Web sitenizi görünür kılar. 
 • İnternette kalıcı ve kurumsal kimlik elde etmenizi sağlar.  

Bunlar ve benzeri daha pek çok farklı avantaj SEO çalışmaları ile elde edilir.  

Ankara Profesyonel SEO Ajansı 

Ankara’da kurumsal ve alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmak isteyenlerin karşılarına çıkacak ilk firma olarak dijitale dair tüm çözüm önerilerimizle hizmet sunuyoruz. Kurumsal veya kişisel web siteleri olsun fark etmeksizin tüm web sitelerinin SEO ile uyumlu hale getirilerek arama motoru sonuçlarında başarıya ulaşmasını sağlıyoruz. 

Ankara SEO firmaları arasında daima profesyonelliği ile öne çıkan firmamızdan kurumsal destek alarak uzman bir SEO hizmetinin tüm avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.  

Ankara SEO Uzmanı ile Başarılı Sonuçlar!

SEO hizmeti kapsamında birçok farklı çalışma gerçekleştirilmektedir. Anahtar kelime çalışmasından SEO uyumlu web tasarımına, özgün ve SEO uyumlu içeriklerden teknik ve yazılım detaylarına kadar pek çok unsur başarılı bir SEO çalışması kapsamında yapılması gereken temel unsurlardır. Ankara SEO uzmanı olarak web sitelerinizin en kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmesi ve arama motoru üzerinde etkili sonuçlar elde etmesi için hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Günümüzde yerel küçük işletmelerden çok uluslu kurumsal firmalara ve kişisel web sitelerine kadar internetin büyülü dünyasında var olmak ve arama sonuçlarında kendi web sitelerinin ilk sıralara yükselmesini sağlamak için Ankara SEO uzmanı ile SEO desteği almaları adeta bir zorunluluk haline gelmiştir. 

Ankara SEO uzmanı sayesinde kolayca yükselebilirsiniz.

Ankara SEO Uzmanı Görevleri

 1. Site için gerekli analizleri yapmak (anahtar kelime, sektör, site analizi, zararlı link analizi, içerik planlaması analizi)
 2. SEO için bir yol haritası oluşturmak
 3. Site içi optimizasyonu yapmak
 4. Teknik SEO optimizasyonunu yapmak
 5. Zararlı linklerin reddedilmesi
 6. İçeriklerin optimizasyonu ve içeriklerin yazılması
 7. Backlink araştırması yaparak kalitesi backlinkler satın alınarak sitenin güçlendirilmesi.

En Uygun SEO Paketleri 

SEO hizmeti almadan önce dilerseniz sadece web sitenizin ihtiyacı olan temel eksiklikler için gereken hizmetleri alabileceğiniz paketleri seçebilir isterseniz de sıfırdan başlayan ve kademeli olarak en iyi sonuçları alabileceğiniz paketleri tercih edebilirsiniz. 

Arama motorları ile uyumlu hale getirilen web siteniz için sonrasında güçlü backlink çalışmaları ve özgün, kaliteli ve düzenli içerik akışının sağlanması ile rakip analizi ve raporlama süreçleri ile en iyi SEO hizmeti sağlanır. SEO hizmeti ve web çözümlerimiz ile en avantajlı paketleri seçerek kısa süre içinde başarılı bir grafik yakalayabilirsiniz. 

Ankara SEO Hizmeti ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 • Ankara SEO ajansı olarak hangi çalışmalar yapıyorsunuz?
  Ankara SEO hizmeti veren bir firma olarak, sitenizi öncelikle teknik anlamda optimize ederek Google botlarının sitenizi daha iyi tarayıp anlamasını sağlayacak işlemler yapıyoruz. Daha sonra içerik optimizasyonu yaparak sitedeki içerik oranını artırıyoruz. Bununla birlikte de backlink çalışmaları yapıyoruz.
 • Ankara SEO danışmanı hizmeti veriyor musunuz?
  Evet, SEO hizmeti almak istemeyen müşterilerimize sadece SEO danışmanlığı hizmeti veriyoruz. SEO danışmanlığında da yapılan çalışmada sadece raporlama şeklinde ilerliyoruz. Teknik kısmı IT ekibiniz veya yazılımcınız ilgileniyor.
 • SEO hizmeti fiyatlarınız neler?
  SEO hizmeti fiyatlarımız sektöre ve sitenin mevcut haline göre değişmektedir. SEO fiyatları başlangıç fiyatımız 2250₺+KDV'dir, bu fiyata içerik ödemeleri ve backlink ödemeleri dahil değildir.
 • SEO hizmeti ne kadar sürüyor?
  SEO çalışmaları en az 3 ay sürmektedir, herhangi bir sözleşme zorunluluğunuz olmadığından dilediğiniz zaman çalışmayı bırakabilirsiniz.
 • Ankara SEO uzmanı neler yapar?
  Ankara SEO uzmanı, sitenizle ilgili gerekli analizleri yapar, bir yol haritası hazırlar ve yol haritasına göre çeşitli işlemleri stratejik bir şekilde uygular. Etkili bir SEO hizmeti için iyi bir SEO uzmanı gereklidir.

Uzmanlarımız, genelde 48 saat içerisinde geri dönüş yapar.

Etkilendiniz mi? Hemen iletişime geçin.

İletişime Geç